Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-09-18 14:14:14

agnieszka3201

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 27
Punktów :   

Historia miłosna Tomasza Zackiewicza

http://www.ebooki123.pl/uploads/publishers/psychoskok/images/linusia_moj_rajski_ptak_czyli_rzecz_o_pisarzu_i_jego_muzie_large.jpgO tym jak pięknym i niepowtarzalnym uczuciem jest miłość, mógł przekonać się na własnej skórze Tomasz Zackiewicz - autor książki „Linusia mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego Muzie”. Swoje doświadczenia i głębokie doznania opisał bardzo szczegółowo. Jako zagorzały przeciwnik stałych związków nie spodziewa się, że niedługo na jego drodze pojawi się kobieta, która wywróci jego życie do góry nogami. Jako młody student Tomasz, poznaje starszą od siebie pięknej urody kobietę Linę i nawiązuje się między nimi silna więź. 

Szczęśliwi ludzie postanawiają pomimo wielu przeciwności losu być razem. I gdy w końcu im się to udaje postanawiają zalegalizować swój związek. W dniu ślubu kobieta wyjeżdża, zostawiając świeżo upieczonego męża samego w Toskanii. Znika z jego życia na wiele lat. Jak to zdarzenie wpłynie na dalsze losy młodego mężczyzny? Czy przyjdzie się jeszcze spotkać tym dwojgu zakochanym ludziom?

„Linusia odeszła ode mnie, ale z drugiej strony wiedziałem, że muszę jej pozwolić odejść, jeśli tego chce. Nie była moją niewolnicą, którą mogłem uwięzić, gdyby była mi nieposłuszna. Musiałem po prostu jej zaufać i zaakceptować jej decyzję.” – czytamy w książce Tomasza Zackiewicza. Słowa te świadczą o tym, że ów młody człowiek kochał swoją kobietę i bezgranicznie jej ufał. Pragnął aby ich uczucie nie było skazane na pozbawienie wolności w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Miłość, którą czuł do tej kobiety sam autor było uczuciem silnym i był on gotów do wszelkich poświęceń.
Książka opisuje miłość, która nie została pozbawiona wolności, prawdziwa i piękna zostaje w nienaruszonym stanie taka sama przez wiele wiele lat. Swoje szczęście i głęboką miłość postanawia autor spisać, by móc pokazać że jest ona możliwa przez cały czas trwania małżeństwa. Zaufanie autora wobec swojej muzy sprawia, że jest ono tak samo silne jak w dniu poznania kobiety. Książka dostępna jest w formie ebooka i już ukazała się na rynku wydawniczym. Z uwagi na swą treść, ciekawe dialogi i opis wydarzeń, polecam tę książkę każdemu, kto podobnie jak autor kocha lub utracił nadzieję na prawdziwą miłość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legionxiii.pun.pl www.gildiastorm.pun.pl www.deaf-co.pun.pl www.managereleven.pun.pl www.hssnysa.pun.pl